SYSTEMY KOMINOWE STALOWE JEDNOŚCIENNE

Gdy chcesz zabezpieczyć swój istniejący komin z cegły, albo go wykorzystać do pobrania powietrza

NIKO STS RUND/OVAL B

Gdy masz kominek, kocioł gazowy lub na drewno

Stalowe systemy kominowe jednościenne, popularnie nazywane wkładami kominowymi, służą do zabezpieczenia istniejącego komina ceglanego przed żrącym, kwasowym kondensatem, który skrapla się w kominie i ścieka po jego wewnętrznych ściankach. W tym celu stworzyliśmy system kominowy NIKO STS RUND B o przekroju okrągłym (do kominów okrągłych) oraz analogiczny system NIKO STS OVAL B z przekrojem owalnym (do kominów prostokątnych). Każdy z systemów jest wykonany z blachy kwasoodpornej i dostosowany do wszelkich urządzeń grzewczych na gaz, olej i drewno. Montaż jest bardzo prosty, ponieważ łączenia wszystkich elementów są kielichowe, bez żadnych opasek. Gwarancja wynosi 10 lat.
Więcej informacji technicznych znajdziesz tutaj:

NIKO STF RUND/OVAL B

Gdy masz kocioł na węgiel lub groszek

Stalowe systemy kominowe jednościenne, popularnie nazywane wkładami kominowymi, służą do zabezpieczenia istniejącego komina ceglanego przed żrącym, kwasowym kondensatem, który skrapla się w kominie i ścieka po jego wewnętrznych ściankach oraz przed bardzo wysoką temperaturą. W tym celu stworzyliśmy system kominowy NIKO STF RUND B o przekroju okrągłym (do kominów okrągłych) oraz analogiczny system NIKO STF OVAL B z przekrojem owalnym (do kominów prostokątnych). Każdy z systemów jest wykonany z blachy żaroodpornej i dostosowany do wszelkich urządzeń grzewczych na paliwa stałe, oprócz koksu i miału. Montaż jest bardzo prosty, ponieważ łączenia wszystkich elementów są kielichowe, bez żadnych opasek. Gwarancja wynosi 2 lata.
Więcej informacji technicznych znajdziesz tutaj:

NIKO STS KONDI B

Gdy masz kocioł gazowy kondensacyjny

System kominowy jednościenny NIKO STS KONDI B zapewnię szczelne i bezpieczne odprowadzenie spalin z kotłów kondensacyjnych. Jednościenny system NIKO STS KONDI B łatwo można połączyć z dwuściennym – NIKO STS LUFT B. W takiej sytuacji elementy jednościenne są instalowane w istniejącym kominie z cegły, a dwuścienne stanowią przyłącze spalinowo-powietrzne, czyli odcinek między kotłem z zamknięta komorą spalania a kominem. Warto zaznaczyć, iż każde łączenie zaopatrzone jest w specjalną uszczelkę silikonową, która zapewnia, iż wilgoć i kondensat nie wydostaną się na zewnątrz komina. Gwarancja wynosi 10 lat.
Więcej informacji technicznych znajdziesz tutaj:

Daniel Hrehorecki

Daniel Hrehorecki

Prezes zarządu

tel.kom. +48 503 033 999
d.hrehorecki@centrumkomina.pl
Joanna Hrehorecka

Joanna Hrehorecka

Członek zarządu

tel.kom. +48 507 055 888
j.hrehorecka@centrumkomina.pl

Dział handlowy

Krzysztof Barański

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego

tel. +48 512 120 146
k.baranski@franko.pl
Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

Dyrektor Pionu Montaży

tel. +48 513 074 534
m.piotrowski@franko.pl
Michał Pasek

Michał Pasek

Kierownik e-commerce

tel. +48 512 098 009
m.pasek@franko.pl
Damian Niezgodzki

Damian Niezgodzki

Doradca techniczno - handlowy

tel. +48 500 429 691
d.niezgodzki@franko.pl
Wojciech Zeman

Wojciech Zeman

Doradca techniczno - handlowy (rynek niemiecki)

tel. +49 162 2544669
w.zeman@centrumkomina.pl
Krzysztof Appelbaum

Krzysztof Appelbaum

Doradca techniczno - handlowy

tel. +48 507 103 133
k.appelbaum@franko.pl
Grzegorz Ścisły

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczno-handlowy

tel. +48 519 151 491
g.scisly@franko.pl

Monika Kałusiewicz

Monika Kałusiewicz

Doradca techniczno-handlowy (rynek niemiecki)

tel. +49 173 1942422
m.kalusiewicz@kaminzentrum.com
Joanna Jagiełło

Joanna Jagiełło

Specjalista ds. handlu

tel. +48 515 140 144 j.jagiello@centrumkomina.pl
Maria Danielak

Maria Danielak

Doradca techniczno-handlowy

tel. +48 505 352 177 m.danielak@franko.pl

Krystian Petrus

Krystian Petrus

Doradca techniczno-handlowy

tel. +48 504 255 588 k.petrus@franko.pl
Damian Kowalczyk

Damian Kowalczyk

Specjalista ds. e-commerce (rynek niemiecki)

tel. +49 172 7418023
d.kowalczyk@kaminzentrum.com

Dział Techniczno-Produkcyjny i B+R

Tomasz Guś

Tomasz Guś

Dyrektor Techniczno-Produkcyjny i B+R

tel. +48 68 323 71 90
tomasz.gus@centrumkomina.pl
Maja Iwanowska

Maja Iwanowska

z-ca dyrektora działu B+R

tel. +48 68 323 71 90
maja.iwanowska@centrumkomina.pl
Mateusz Bazan

Mateusz Bazan

Projektant

tel. +48 68 323 71 90
m.bazan@centrumkomina.pl
Tadeusz Gontarewicz

Tadeusz Gontarewicz

Projektant

tel. +48 68 323 71 90
t.gontarewicz@centrumkomina.pl

Dział logistyki

Maja Kozłowska

Maja Kozłowska

Dyrektor działu logistyki

tel. +48 68 323 71 90 m.kozlowska@centrumkomina.pl
Ewelina Truszkowska

Ewelina Truszkowska

z-ca Dyrektora działu logistyki

tel. +48 519 438 258
marketing@centrumkomina.pl
Magdalena Łężniak

Magdalena Łężniak

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 68 323 71 90 m.lezniak@centrumkomina.pl
Karolina Wołek

Karolina Wołek

Specjalista ds. rozliczeń

tel. +48 68 323 71 90 k.wolek@centrumkomina.pl

Dział kominów

Karol Sawiak

Karol Sawiak

Dyrektor działu kominów

tel. +48 68 323 71 90
tel. +48 512 098 097
k.sawiak@centrumkomina.pl
Marcin Kaczmarek

Marcin Kaczmarek

Kierownik biura obsługi klientów

tel. +48 502 423 370
kominy@centrumkomina.pl