Daniel Hrehorecki

Daniel Hrehorecki

Prezes zarządu

tel.kom. 503 033 999
d.hrehorecki@centrumkomina.pl
Joanna Hrehorecka

Joanna Hrehorecka

Dyrektor finansowy

tel.kom. 507 055 888
j.hrehorecka@centrumkomina.pl

Dział handlowy

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

Dyrektor handlowy

tel. 513 074 534
m.piotrowski@franko.pl

Krzysztof Appelbaum

Krzysztof Appelbaum

Doradca techniczno - handlowy

tel. 507 103 133
k.appelbaum@franko.pl

Michał Pasek

Michał Pasek

Doradca techniczno - handlowy

tel. 512 098 009
m.pasek@franko.pl

Wojciech Zeman

Wojciech Zeman

Doradca techniczno - handlowy

tel. 519 151 491
w.zeman@centrumkomina.pl

Damian Niezgodzki

Damian Niezgodzki

Doradca techniczno - handlowy

tel. 500 429 691
d.niezgodzki@franko.pl

Mikołaj Sadowski

Mikołaj Sadowski

Doradca techniczny - handlowy

tel. 501 969 996
m.sadowski@centrumkomina.pl

Krzysztof Barański

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego i Pionu Sprzedaży, Doradca techniczny

tel. 512 120 146
k.baranski@franko.pl

Dominika Gubańska

Dominika Gubańska

Doradca techniczny

tel. ‭504 255 588
d.gubanska@franko.pl

Grzegorz Ścisły

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

tel. 519 151 491
g.scisly@franko.pl

Monika Kałusiewicz

Monika Kałusiewicz

Doradca techniczny

tel. +49 173 1942422
m.kalusiewicz@kaminzentrum.com

Dział Techniczno-Produkcyjny i B+R

Tomasz Guś

Tomasz Guś

Dyrektor Techniczno-Produkcyjny i B+R

tel. 68-323 71 90
tomasz.gus@centrumkomina.pl

Maja Iwanowska

Maja Iwanowska

z-ca dyrektora działu B+R

tel. 68-323 71 90
maja.iwanowska@centrumkomina.pl

Mateusz Bazan

Mateusz Bazan

Doradca techniczny

tel. 68-323 71 90
m.bazan@centrumkomina.pl

Tadeusz Gontarewicz

Tadeusz Gontarewicz

Doradca techniczny

tel. 68-323 71 90
t.gontarewicz@centrumkomina.pl

Dział logistyki

Maja Kozłowska

Maja Kozłowska

Dyrektor działu logistyki

tel. 519 438 258
m.kozlowska@centrumkomina.pl

Ewelina Truszkowska

Ewelina Truszkowska

Specjalista ds. obsługi klienta i logistyki

tel. 515 140 144
marketing@centrumkomina.pl

Magdalena Łężniak

Magdalena Łężniak

Specjalista ds. logistyki

m.lezniak@centrumkomina.pl

Dział kominów

Karol Sawiak

Karol Sawiak

Dyrektor działu kominów

tel. 68 323 71 90
tel. 512 098 097
k.sawiak@centrumkomina.pl

Marcin Kaczmarek

Marcin Kaczmarek

Kierownik biura obsługi klientów

tel. 504 255 588
kominy@centrumkomina.pl