Dział handlowy

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

dyrektor handlowy

tel.kom. 513 074 534
m.piotrowski@centrumkomina.pl
Krzysztof Appelbaum

Krzysztof Appelbaum

doradca techniczno - handlowy

tel.kom. 507 103 133
k.appelbaum@centrumkomina.pl
Michał Pasek

Michał Pasek

doradca techniczno - handlowy

tel.kom. 512 098 009
m.pasek@centrumkomina.pl
Wojciech Zeman

Wojciech Zeman

doradca techniczno - handlowy

tel.kom. 519 151 491
w.zeman@centrumkomina.pl
Damian Niezgodzki

Damian Niezgodzki

doradca techniczno - handlowy

tel. 68 323 71 90
tel.kom. 500 429 691
d.niezgodzki@centrumkomina.pl

Damian Sokołowski

Damian Sokołowski

doradca techniczno - handlowy

tel.kom. 505 352 177
niko@centrumkomina.pl
Mikołaj Sadowski

Mikołaj Sadowski

doradca techniczno - handlowy

tel. 501 969 996
m.sadowski@centrumkomina.pl
Anna Kałusiewicz

Anna Kałusiewicz

doradca techniczno - handlowy

tel. 68 323 71 90
a.kalusiewicz@centrumkomina.pl
Monika Kałusiewicz

Monika Kałusiewicz

doradca techniczno - handlowy

tel. +49 173 1942422
m.kalusiewicz@kaminzentrum.com

Dział B+R

Tomasz Guś

Tomasz Guś

dyrektor działu B+R

tel.kom. 515 140 144
tomasz.gus@centrumkomina.pl
Maja Iwanowska

Maja Iwanowska

z-ca dyrektora działu B+R

tel.kom. 515 140 144
maja.iwanowska@centrumkomina.pl

Dział logistyki

Maja Kozłowska

Maja Kozłowska

dyrektor działu logistyki

tel.kom. 519 438 258
m.kozlowska@centrumkomina.pl
Ewelina Truszkowska

Ewelina Truszkowska

z-ca dyrektora działu logistyki

tel.kom. 515 140 144
marketing@centrumkomina.pl
Magdalena Łężniak

Magdalena Łężniak

specjalista ds. logistyki

m.lezniak@centrumkomina.pl

Dział kominów

Karol Sawiak

Karol Sawiak

dyrektor działu kominów

tel. 68 323 71 90
tel.kom. 512 098 097
k.sawiak@centrumkomina.pl

 Aleksander Wujczyk

Aleksander Wujczyk

doradca techniczno - handlowy

tel.kom. 502 423 370
biuro@centrumkomina.pl
Marcin Kaczmarek

Marcin Kaczmarek

kierownik biura obsługi klientów

tel.kom. 504 255 588
kominy@centrumkomina.pl

Kontakt

KOMINKI: kominki@centrumkomina.pl
KOMINY: kominy@centrumkomina.pl

Kontakt

KOMINKI:  513 074 534
KOMINY: 504 255 588

Kontakt

KOMINKI: kominki@centrumkomina.pl
KOMINY: kominy@centrumkomina.pl

Kontakt

KOMINKI:  513 074 534
KOMINY: 504 255 588