Daniel Hrehorecki

Daniel Hrehorecki

właściciel, doradca techniczny

tel. 68 323 71 90
tel.kom. 503 033 999
d.hrehorecki@centrumkomina.pl

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

kierownik działu handlowego, doradca techniczny

tel. 68 322 27 27
tel.kom. 513 074 534
m.piotrowski@centrumkomina.pl

Krzysztof Appelbaum

Krzysztof Appelbaum

doradca techniczny

tel. 68 322 27 27
tel.kom. 507 103 133
k.appelbaum@centrumkomina.pl

Michał Pasek

Michał Pasek

doradca techniczny

tel. 68 322 27 27
tel.kom. 512 098 009
m.pasek@centrumkomina.pl

Karol Sawiak

Karol Sawiak

doradca techniczny

tel. 68 323 71 90
tel.kom. 512 098 097
k.sawiak@centrumkomina.pl

Damian Niezgodzki

Damian Niezgodzki

doradca techniczny

tel. 68 323 71 90
tel.kom. 500 429 691
d.niezgodzki@centrumkomina.pl

Daniel Gulbicki

Daniel Gulbicki

doradca techniczny

tel.kom. 502 423 370
d.gulbicki@centrumkomina.pl

Marcin Kaczmarek

Marcin Kaczmarek

asystent działu sprzedaży

tel.kom. 504 255 588
kominy@centrumkomina.pl

Wojciech Zeman

Wojciech Zeman

doradca techniczny

tel. 68 322 27 27
tel.kom. 519 151 491
w.zeman@centrumkomina.pl
Tomasz Guś

Tomasz Guś

kierownik działu przygotowania produkcji

tel. 515 140 144
tomasz.gus@centrumkomina.pl
Krzysztof Zasada

Krzysztof Zasada

doradca techniczny

tel. 68 323 71 90
tel.kom. 517 896 939 k.zasada@centrumkomina.pl
Maja Iwanowska

Maja Iwanowska

projektantka

tel. 515 140 144
maja.iwanowska@centrumkomina.pl
Maja Kozłowska

Maja Kozłowska

kierownik działu obsługi klienta i logistyki

tel. 68 323 71 90
tel.kom. 519 438 258
m.kozlowska@centrumkomina.pl
Ewelina Truszkowska

Ewelina Truszkowska

specjalista ds.obslugi klienta i logistyki

tel. 68 323 71 90
tel.kom. 515 140 144
marketing@centrumkomina.pl
Anna Kałusiewicz

Anna Kałusiewicz

specjalista ds. logistyki

tel. 68 323 71 90
a.kalusiewicz@centrumkomina.pl
Joanna Hrehorecka

Joanna Hrehorecka

dyrektor finansowy

tel. 68 323 71 90
tel.kom. 507 055 888
j.hrehorecka@centrumkomina.pl

Kontakt

KOMINKI: kominki@centrumkomina.pl
KOMINY: kominy@centrumkomina.pl

Kontakt

KOMINKI:  513 074 534
KOMINY: 504 255 588